Restauracja Niedźwiadek

Restauracja Niedźwiadek
5.0/5 rating (4 votes)

Niedźwiadek to miejsce gdzie dobrze się jada, gdzie w kuchni rządzi tradycja, naturalne składniki i oryginalne receptury.

Przygotowujemy głównie specjały kuchni polskiej, ale nasze położenie na pograniczu krajów , a przy tym i kultur sprawiło, że w naszym menu jest oryginalny barszcz ukraiński, ukraińskie pierożki "pieliemieni", wątróbka po lwowsku, pierogi z kaszą gryczaną.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów menu wzbogaciliśmy także o dania bynajmniej niewiele mające wspólnego z naszą kulturą i regionem; podajemy więc także tradycyjną pizzę.

Nie zapominamy również o milusińskich, dla nich przygotowaliśmy specjalne potrawy oraz plac zabaw, aby chwile spędzone w naszym lokalu pozostawiły miłe wrażenia zarówno dla dzieci jak i ich rodziców.

Na specjalne życzenie klientów przygotowujemy również pieczone prosięta, szynki, pasztety, a to wszystko jak zwykle cudownie smaczne i aromatyczne.

Poza restauracją powodzeniem cieszą się usługi cateringowe, uświetniające niejeden pokaz, spotkanie firmowe, przyjęcie rodzinne, nasze dania cieszą nie tylko podniebienie, ale również oko;

Specjalności

Jak każda szanująca się restauracja mamy kilka dań, które są naszą wizytówką ; wśród nich na czele znajduje się oczywiście Półmisek Niedźwiedzia pozwalający zaspokoić wieeelki głód , a przy tym smakować naszych wybornych mięs z grilla;

Kolejnym daniem , które od lat cieszy się u nas niezmiennym powodzeniem jest Placek po bieszczadzku.

Od niedawna do tego wyśmienitego grona dołączyły wspaniale przyrządzane pieliemieni- małe ukraińskie pierożki.

Specyfikacje

  • Opis dodatkowy:

    Ważnymi Klientami naszej restauracji są dzieci, stworzyliśmy dla nich plac zabaw (ze zjeżdżalnią, kącikiem do rysowania i zabawkami), oraz odpowiednio dopasowane do ich potrzeb potrawy w naszym menu, gdzie proponujemy najmłodszym klientom m. in. kotlet dla dzieci, naleśniki z owocami, pizzę mini.

Kontakt

38-700 Ustrzyki Dolne,

ul. Dworcowa 5

tel. (013) 461 14 61 , kom. +48507068728

e-mail:niedzwiadek-kuc@wp.pl

Udostępnij

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.