Ogłoszenia i przetargi

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK sp. z o.o.
38-500 Sanok ul. Mickiewicza 29

Ograniczona możliwość osobistego załatwiania spraw w biurze Spółki BSiH PTTK

 

Zarząd Spółki Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK sp. z o.o., uprzejmie informuje, iż w okresie od 16.10.2020 r. do odwołania siedziba Spółki zostaje wyłączona z kontaktów osobistych z osobami z zewnątrz.

Wszelkie sprawy można załatwiać:


1) telefonicznie pod następującymi numerami telefonów:

- Sekretariat i Biuro Zarządu: 13 46 311 29

- Dział Eksploatacji: 604 177 983

- Dział Inwestycji: 697 613 484

- Księgowość: 606 295 927


2) za pomocą poczty elektronicznej na podane niżej adresy:

- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

- Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dzierżawa obiektów Dom Turysty PTTK „SPICHLERZ” i „WILLA MURKA"

 

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK Spółka z o.o.

z siedzibą w Sanoku przy ul. Mickiewicza 29

 

odda w dzierżawę

 

obiekty Dom Turysty PTTK „SPICHLERZ” i „WILLA MURKA” zlokalizowane w Kazimierzu Dolnym ul. Krakowska 59/61
w skład nieruchomości wchodzą:

 

- Spichlerz – 27 pokoi noclegowych,  w tym kilka pokoi typu apartamentowego a pozostałe 2 osobowe z pełnymi węzłami sanitarnymi , restauracja , sala konferencyjna na ok. 100 osób.

W 2010r. przeprowadzono remont kapitalny pomieszczeń noclegowych  wraz z wymianą instalacji wod-kan , elektrycznej, co. Obiekt jest zabytkowy, pochodzi z drugiej połowy XVII wieku.

 

- Willa Murka – 15 pokoi noclegowych, remont kapitalny przeprowadzono w 2014roku – obiekt jest w bardzo dobrym stanie technicznym i spełnia wszystkie wymogi sanitarne i pożarowe.

Pole namiotowe oraz karawaningowe na 30 karawanów oraz ponad 100 namiotów wraz z pawilonem sanitarnym.

Teren ok. 5 hektarów ogrodzony porośnięty starym drzewostanem gdzie znajduje się park linowy. Na nieruchomości znajduje się wyeksploatowany budynek parterowy służący w minionych latach jako pralnia, który można adaptować na cele noclegowe po przebudowie i rozbudowie.

 

Proponujemy umowę dzierżawy na okres 10 lat z możliwością przedłużenia o dalsze 10 lat pod warunkiem zainwestowania w nieruchomość środków finansowych w wysokości minimum 1 mln. zł z przekazaniem nakładów nieodpłatnie wydzierżawiającemu po zakończeniu umowy dzierżawy oraz czynsz dzierżawny w wysokości 30 tys. zł miesięcznie.

 

Obiekty można obejrzeć na naszej stronie internetowej: www.bieszczadypttk.pl lub osobiście po uzgodnieniu terminu spotkania.

 

Szczegółowe informacje na temat obiektów oraz warunków dzierżawy uzyskać można w godzinach od 8.00- 14.00 w siedzibie spółki lub telefonicznie pod numerem: 13 46 301-23, 604 177 983, 604 177 941.

Ograniczona możliwość osobistego załatwiania spraw w biurze Spółki BSiH PTTK

Zarząd Spółki Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK Sp. z o.o. w Sanoku uprzejmie informuje, że działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 374) od dnia 17 marca do odwołania ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwiania spraw w biurze Spółki BSiH PTTK .

Kontakt z pracownikami Spółki w godzinach od 8.00-14.00 wyłącznie telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty elektronicznej):

Eksploatacja: 604 177 983, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Księgowość: 606 295 927, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dyrektor/Inwestycje: 668 847 984, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Sprzedaż nieruchomości pn. Domki Turystyczne Camp - PTTK

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK sp.z o.o.
z siedzibą w Sanoku, ul. Mickiewicza 29

Sprzeda

nieruchomości pn. Domki Turystyczne Camp- PTTK położoną w miejscowości Sanok/dzielnica Biała Góra

Dodatkowych informacji udziela Zarząd Spółki BSiH PTTK z siedzibą w Sanoku pod numerem telefonu:13 46 311 29.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.