Sanok "CAMP" na Białej Górze

Sanok
3.7/5 rating (6 votes)

Domki turystyczne "Camp" Biała Góra stanowią doskonałą bazę noclegową dla każdego, kto chce odpocząć w Sanoku, zwiedzić jego okolice, odkryć uroki jednego z najpiękniejszych, najdzikszych i nieskażonych terenów w Polsce - terenów Bieszczadów, ale także Pogórza Przemyskiego oraz Zakarpacia na Ukrainie.

"Camp" położony jest w Sanoku, w cichym, spokojnym i osobliwym miejscu. Niedaleko znajduje się rzeka San - wymarzone warunki dla wędkarzy, kajakarzy i amatorów kąpieli. Obok "Campu" przebiega kilka górskich szlaków turystycznych, "Camp" więc stanowi doskonałą bazę wypadową dla miłośników turystyki pieszej.

Specyfikacje

  • Typ domków: 2,3,5 osobowe
  • Liczba miejsc noclegowych: 75
  • Opis dodatkowy:

    W wyposażeniu naszego "Campu" znajdują się wypożyczalnia rowerów górskich oraz atrakcyjny autokar "ciuchcia", którym, dla grup zorganizowanych organizujemy imprezy plenerowe w głąb Bieszczad, na Pogórze Przemyskie i proponujemy niezwykle pouczającą wycieczkę wzdłuż "Szlaku Ikon".

Mapa Domów Turystycznych PTTK

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz budżetu Państwa.